Connect with us

Sporti

Hungaria kalon në epërsi, shans për Shqipërinë

Published

on

Hungaria ka kaluar në epërsi ndaj Portugalisë në xhiron e fundit të Grupit F në Euro 2016.

Zoltan Gera ka realizuar një supergol në minutën e 19-të.

Goli i Geras i shton gjasat e Shqipërisë për të mbetur akoma në Euro 2016.

Nëse ndeshja përfundon me fitore të Hungarisë, Shqipëria pret vetëm që Italia të mos pësojë humbje nga Irlanda dhe që Belgjika të mos mposhtet nga Suedia, në mënyrë që të mbetet në Euro 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=q3AciBcwXZI

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending