Connect with us

Lajme

Humbin jetën katër fëmijë, pasi që shoferi i kamionit që i goditi ishte në telefon (Video, +18)

Published

on

Nuk është e pazakontë që në autostrada të ndodhin aksidente, por shpesh ato ndodhin për shkak të pakujdesisë së shoferit.

Videoja e publikuar më poshtë, shfaq pamjet e shoferit brenda kabinës si dhe në rrugë para tij.

Në një moment ai merr telefonin mobil, dhe derisa tenton ta ndërroj këngën në telefon përplaset keq me disa vetura.

Ai nuk kishte vërejtur se para tij ishte krijuar një kolonë e gjatë e veturave që po qëndronin të ndalura.

Si pasojë e kësaj, tri vetura janë shkatërruar plotësisht në përplasjen e drejtpërdrejt ndërsa katër fëmijë që gjendeshin brenda tyre kanë humbur jetën.

Siç raporton Independent, shoferi i kamionit është dënuar me 10 vite burgim.

https://www.youtube.com/watch?v=qTdWAywWQbo

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending