Connect with us

Lajme

Humb jetën një 15-vjeçar, u mbyt tek ‘Uji i Ftohtë’ në Vlorë

Published

on

Një 15-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është mbytur tek ‘Ujë i Ftohtë’ në Vlorë, shkruajnë mediat shqiptare.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë dhe pavarësisht dërgimit me urgjencë drejt spitalit, ai nuk mundi të mbijetonte.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending