Connect with us

Sporti

Huliganët e stërvitur rusë kishin synim tifozët anglezë

Published

on

Një tifoz rus që ka marrë pjesë në dhunën e përhapur para ndeshjes së fundjavës së kaluar ndërmjet Anglisë e Rusisë, ka deklaruar se “anglezët janë vajza” dhe se qindra huliganë rusë kanë udhëtuar në “Euro 2016” vetëm për t’u përleshur me ta.

Deklarimet e tij vijnë vetëm pak orë pasi që prokuroria e Marseilles ka njoftuar se 150 rusë kanë qenë prapa dhunës para barazimit 1:1 mes Rusisë dhe Anglisë në Marseille, shkruan The Telegraph. /Koha/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending