Connect with us

Lajme

Hoxha reagon ndaj Fisnik Ismailit: Veç Rada Trajkoviq pajtohet me ty

Published

on

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka i ka dalë në mbrojtje deputetes së PDK-së Ganimete Musliu nga akuzat e deputetit të Vetëvendosjes Fisnik Ismajli.

Hoxha ka thënë se me fyerjet e Fisnik Ismajlit për nënat shqiptare pajtohet vetëm Rada Trajkoviq.

Postimi i plotë i ministres Hoxha:

Unë kam fëmijë dhe si nënë do të doja që fëmijët ti ngjajnë Ganimetes e jo pasardhësve të bashkëpunëtorëve të Millosheviqit. Ne lindim fëmijë shqiptar, ti vazhdo fyeje nënën shqiptare për lindjet e saj. Veç Rada Trajkovic pajtohet dhe bashkëndjen me ty, kur i fyente nënat shqiptare.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending