Connect with us

Lajme

Hoxha: Lironi aktivistët, merruni me terroristët

Published

on

Arrestimi i aktivistëve të LVV-së, nën akuzën për terrorizëm, sipas anëtarit të Kryesisë së Vetëvendosjes, Ylli Hoxha, është rast i montuar dhe në fund do të dalë farsë propagandistike e pushtetit. Ai ka thënë se kjo do ta dëmtojë rëndë kredibilitetin e Policisë për t’u marrë me raste të tilla në të ardhmen.

“E terrorizmi shpejt mund te jete rrezik i pernjemende per qytetaret e Republikes! Lironi aktivistet, e merruni me krimin qe na ka kaplu ne kater anet dhe kercenimet e terrorizmit qe po na trokasin te dera!”, ka shkruar Hoxha në Facebook.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending