Connect with us

Lajme

Hilmi Kelmendi sot del para Gjykatës në Beograd

Hilmi Kelmendi do të dalë sot në ora 12 para Gjykatës për Krime Lufte ne Beograd, ku pritet t’i lexohet aktakuza.

Published

on

Këtë e konfirmoi Valdet Sadiku, shefi i Zyrës ndërlidhës i Kosovës në Serbi i cili theksoj qe eshte duke e ndjekur nga afër gjithë situatën.

Hilmiu sot ai është takuar me babën e tij, Binak Kelmendin, raporton KTV.

Kelmendi ka bërë te ditur për KTV se gjendja e të birit është kryesisht e mirë e po ashtu edhe trajtimi ndaj tij nga autoritetet e Qendrës se paraburgimit ne Beograd.

Ai ka theksuar se kontribut për takimin e tij me të birin ka dhënë dhe Zyra ndërlidhëse e Kosovës në Beograd, e cila është duke bërë përpjekje për lirimin e tij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending