Connect with us

Lajme

Hilmi Kelmendi lirohet nga gjykata serbe

Hilmi Kelmendi është liruar nga autoritetet serbe, transmeton koha.net.

Published

on

Autoritetet serbe kanë liruar nga burgu kosovarin, Hilmi Kelmendi, i cili është arrestuar të premten e kaluar në Beograd.

Lirimin e Kelmendit e ka konfirmuar për KTV-në, avokati i tij Sead Spahoviq.

Kelmendi aktualisht është në përfundim të procedurave rutinore dhe pas dy orësh pritet dalja nga burgu. Në qendrën e paraburgimit për ta marrë do të shkojë Shefi i Zyrës Ndërlidhëse të Kosovës në Beograd, Valdet Sadiku, mëson Koha.net.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending