Connect with us

Lajme

Hillary dhe Bill Clinton votojnë për Joe Biden

Published

on

Hillary Clinton, ish-sekretare e Shtetit në administratën e Barack Obamas dhe e nominuara demokrate për presidente e cila humbi kundrejt Donald Trumpit më 2016, ka votuar së bashku me burrin e saj Bill Clinton për të nominuarin demokrat aktual për president Joe Biden.

Nëpërmjet Tëitter ata kanë treguar se votuan Bidenin derisa kanë bërë thirrje që të dilet në votime.

Hillary Clinton humbi zgjedhjet presidenciale më 2016 derisa tani demokratët shpresojnë se Biden do t’i shkaktojë Trumpit humbjen duke e bërë presidentin e parë që nga George H.Ë. Bush më 1992 që nuk fiton një mandat të dytë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending