Connect with us

Sporti

Higuain thotë se Barcelonën e presin ditë të këqija

Ylli i Juventusit, Gonzalo Higuain, beson që Barcelona kishte një ditë të keqe në Paris kur humbën 4-0. Kampionët e Serie A do të përballen me Barcelonën në çerekfinale.

Published

on

 

Barca kishte humbur ndeshjen e parë 4-0, por në ë dytën u rikthyen duke fituar 6-1.

“Barcelona kishte një ditë të keqe në Paris, por mund të ketë edhe të tjera”.

“Futbolli mund të ndryshojë shumë shpejt dhe një ekip që dukej i eliminuar si ata tashmë janë në çerekfinale”.

Higuain po përjeton një sezon të mirë te Juve, ku ka shënuar 23 gola në të gjitha garat prej transferimit të tij nga Napoli.

29-vjeçari argjentinas shpreson që ky është viti i duhur që Juventusi ta fitojë Ligën e Kampionëve që nuk e ka fituar që nga viti 1996.  /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending