Connect with us

Sporti

Higuain të zëvendësojë Costan?

Published

on

Gonzalo Higuain ka gjasë të transferohet te Chelsea në afatin kalimtar të verës. Ylli argjentinas prej kohësh është përfolur për një largim nga skuadra siciliane. Në anën tjetër, Diego Costa thuhet se mund të largohet nga Stamford Bridge dhe kjo do t’i hapte rrugë transferimit të Higuain.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending