Connect with us

Sporti

Hidhet shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës, këto janë çiftet

Published

on

Sot në selitë e FFK-së është hedhur shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës në futboll,

Në këtë rreth janë përfshirë 10 skuadra nga Liga e Dytë dhe Liga e Tretë.

Ndeshjet e rrethit të parë do të zhvillohet këtë të mërkurë.

Më poshtë keni çiftet dhe oraret.

Sharri – Opoja, ora 13:00

Lidhja e Prizrenit – Mati, ora 11:00

Australia – Tefik Çanga, e mërkurë, ora 14:00

Kosova VR – Vjosa, e mërkurë, ora 13:00

Korenica – Prizreni, e mërkurë, ora 12:00

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending