Connect with us

Sporti

Hetemaj me dhuratë për klubin e Super Ligës së Kosovës (FOTO)

Përparim Hetemaj i dhuron këpucë klubit të Drenicës.

Published

on

Përparim Hetemaj ia ka dhuruar 23 palë këpucë sportive klubit të Drenicës.

Këto këpucë dhe disa doreza portierësh kanë ardhur si donacion për klubin.

“Klubi e falënderon Hetemajn për këtë donacion, dhe donacionet e vazhdueshme që ka dërguar për klubin tonë”, thuhet në njoftimin e klubit të Drenicës. /Periskopi.comhetemaj

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending