Connect with us

Sporti

Hazard: Ky lojtar i Chelseat është një luftëtar në fushë

Published

on

Anësori i Chelseat, Eden Hazard ka folur rreth rikthimit të mbrojtësit David Luiz në Stamford Bridge.

Braziliani u rikthye në këtë verë nga Paris Saint-Germain për vlerën e 34 milionë funteve, pas dy vitesh largim nga skuadra angleze.

“Gjithkush është i lumtur me rikthimin e tij. Në fushë ai është luftëtar. Ai sjell këtë mentalitet. Ai dëshiron të fitojë çdo gjë dhe kjo është ajo që ne kemi nevojë”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending