Connect with us

Lajme

Haxhiu: Hienta e PDK-së dhe LDK-së assesi ta përballojnë qeverisjen e mirë të Prishtinës

Ndaj thyerjes së një xhami të njërit prej autobusëve të rinj, ka reaguar edhe deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, e cila në Facebook ka shkruar se hienat e PDK-së e LDK-së nuk po munden ta përballojnë qeverisjen e mirë të Prishtinës.

Published

on

Sipas Haxhiut, ata janë në siklet aq të madh sa që edhe xhamat e autobusëve kanë nisur t’i thejnë, shkruan Periskopi.

Komenti i plotë i saj:

Hienat e PDK dhe LDK assesi nuk po munden me e përballu qeverisjen e mirë në Prishtinë! Nuk po munden në asnjë mënyrë me i përballu ndryshimet pozitive në favor të qytetarëve të Prishtinës sepse janë mësuar që pushtetin ta shfrytëzojnë për pasurim të tyre dhe jo në shërbim të qytetarëve!

Janë në siklet të madh saqë edhe xhamat e autobusëve kanë nisë me i thy!

Prishtina po bëhet :):)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending