Connect with us

Sporti

Hart afër transferimit te skuadra e njohur angleze

Published

on

Joe Hart duket se ka vendosur për të ardhmen e tij.

Pas një viti huazim në Serie A tek skuadra e Torinos, anglezi është rikthyer në vendlindjen e tij.

Reprezentuesi i Anglisë iu është bashkuar Manchester Cityt në fazën përgatitore por nuk do të qëndrojë gjatë aty.

30-vjeçari ka vendosur të ndërrojë skuadër dhe do t’i bashkohet skuadrës së njohur angleze, West Ham United.

Mediat angleze kanë raportuar se zyrtarizimi i këtij transferimi pritet të ndodhë brenda katër ditëve të ardhshme.

West Ham do të paguajë rreth 15 milionë funte për transferimin e Hartit në Londër. /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending