Connect with us

Sporti

Hargreaves: Carrick është Pirlo i Manchester United

Owen Hargreaves mendon se ish partneri i tij duhet të startojë për ekipin e Jose Mourinhos dhe të jetë partneri i Paul Pogbas.

Published

on

Ish mesfushori anglez ka dhënë mendimin e tij për Miachel Carrick se a duhet të startojë si dyshe me francezin, Paul Pogba. Jose Mourinho ende nuk e ka gjetur partnerin ideal për francezin.

“Carrick është lojtari më i ngjashëm nga mënyra e lojës që luan Pirlo. Carrick duhet të startojë që Pogba të jep më të mirën nga vetja” tha Owen Hargreaves për BT Sport.

“Unë mendoj se Mourinho është duke u munduar që  të gjejë partneri më të mirë për Pogban dhe sipas meje Carrick duhet të startojë në çdo ndeshje”, përfundoi ish mesfushori i Bayern Munich dhe Manchester United.

Carrick dhe Pogba zhvilluan një ndeshje shumë të mirë si dyshe ndaj Fenerbahces dhe kjo mund të shtyjë teknikun portugez për të startuar edhe në kampionatë me këtë dyshe. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending