Connect with us
Nehat Thaqi pas lirimit nga burgu Nehat Thaqi pas lirimit nga burgu

Lajme

Haradinaj viziton Nehat Thaqin

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj ka takuar drejtorin e Policisë së Rajonit të Mitrovicës, Nehat Thaqin. Haradinaj shpreson që askuj të mos i përsëritet fati i Thaqit, shkruan Gazeta Express.

Published

on

“Duke shpresuar që qytetarëve tanë kurrë mos t’iu përsëritet fati i tij dhe të bindur në lirimin edhe të tjerëve që po mbahen padrejtësisht nëpër burgje, sot i urova mirëseardhje Nënkolonel, Nehat Thaqit i cili e bashkoi popullin në një qëndrim dhe si rrezultat i saj sot ai ësht i lirë. Paqi shëndet dhe të mira i nderuar!” shkruan Haradinaj.Drejtori i Policisë për Mitrovicë, Nehat Thaqi, ishte arrestuar mëngjesin e 29 shtatorit, në kufirin Kosovë -Serbi, pikëkalimi Dheu i Bardhë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending