Connect with us

Lajme

Haradinaj tregon pse u befasua nga Behgjet Pacolli

Published

on

Lideri i AAK-së, dhe njëherit kandidati i PAN-it për kryeministër, Ramush Haradinaj në emisionin “Zona B” në Klan Kosova ka theksuar se është i hapur për bashkëpunim në raport me Behgjet Pacollin.

“Jam befasuar se pse Behgjet Pacolli dhe njerëzit për rreth tij po hezitojnë të bashkëqeverisin me mua”, tha ai, raporton Gazeta Blic.

Ai tha se Ramushi nuk ka ndryshuar edhe pse ka hyrë me PDK-në.

“Kur isha në VLAN u pëlqeja të gjithëve. Unë nuk kam ndryshuar”, tha ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending