Connect with us

Lajme

Haradinaj tregon çfarë i tha Trupit Gjykues sot në gjuhën frënge

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj do të qëndroj ende në Francë.

Published

on

Ai nuk u lirua nga Gjykata në Colmar të Francës, vendimi pritet të merret më 27 prill.

Por në një intervistë për televizionin publik, ai dha detaje se çfarë i tha trupit gjykues në gjuhën frënge.

Tregon se ua përmendi Hagën dhe se sipas tij, janë bërë vegël e Serbisë.

Haradinaj thotë se Serbia ndalimin e tij po e bën me motive politike dhe kanë për qëllim hakmarrjen.

“Iu drejtova Trupit Gjykues që ata pastaj të tjerëve të ua përcjellin. Nuk po përfillen fakt që këto materiale janë shqyrtuar një herë (duke folur për Hagën). U thash se ndalimi im është kurth nga pala Serbe e që edhe ju po shërbeni. Shpresoj e keni kuptuar deri më tani u thash”, tha Haradinaj./ Periskopi

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending