Connect with us

Lajme

Haradinaj thotë se Mustafa dhe Thaçi janë peng i ndërkombëtarëve

Published

on

Ndërkombëtarët janë duke i mbajtur peng Hashim Thaçin dhe Isa Mustafën duke e shfrytëzuar aferat e korrupsionit, 3 përqindëshin dhe 70 dosjet e Mustafës për ti shtyre proceset jo të mira për Kosovën përpara.

Por kjo është një veprim i gabuar i ndërkombëtareve dhe kjo nuk mund të vazhdoj në këtë mënyrë.
Kështu është shprehur lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj në emisionin “Republika” me Dardan Gashin.

Haradinaj ka thënë se nuk i vjen keq kur ndërkombëtarët kritikojnë veprimet e opozitës pasi që sipas tij ato janë të domosdoshme për të mbrojtur sovranitetin e vendit.
Ai ka shtuar se ndërkombëtarët gjithmonë kanë kritikuar edhe shkallen e lart të korrupsionit e që u takon pozitës.

Duke folur rreth zgjedhjes së Thaçit në pozitën e presidentit Haradinaj ka thënë se ai është president i koalicionit dhe jo i Republikës.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending