Connect with us

Lajme

Haradinaj paralajmëron zgjedhje

Ramush Haradinaj, kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se qeveria e koalicionit LDK-PDK, nuk po funksionon dhe se zgjedhjet janë e vetmja zgjidhje.

Published

on

Ai ka thënë se Kosova ka shumë arsye për të shkuar në zgjedhje, pasi sipas tij është prishur ekuilibri i brendshëm i vendit dhe se zgjedhjet e ardhshme parlamentare, nuk janë larg.

“Ne mendojmë se duhet Kosova të shkojë në zgjedhje sa më shpejt. Qytetarët vërtetë kanë qejf të ju jepet mundësia, që të kthehet në vendimmarrës, që të vendos. Ne nuk mund të themi kur por zgjedhjet nuk janë larg. Mund të shpallen këtë vit, por unë them se zgjedhjet janë larg”, ka thënë Haradinaj, në emisionin Debat, në Radiotelevizionin e Kosovës.

“Kjo gjendje po i kushton edhe vendit. Kosova duhet të shkojë në zgjedhje. Këtë gjë duhet ta kuptojë edhe mazhoranca. Nuk kemi nevojë të presim më shumë”, ka shtuar ai.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending