Connect with us

Lajme

Haradinaj: Opozita mbetet e bashkuar, protestojmë më 26 mars

Published

on

Daut Haradinaj thotë se opozita mbetet e bashkuar dhe se do të vazhdojë ta kundërshtojë qeverinë anti-kushtetuese.
Ai thotë:
Edhe një herë vërtetuam se opozita vazhdon aktivitetin e vet opozitar dhe kundërshtojmë këtë institucion i cili deri dikun e ka humb legjititmitetin në popull
Natyrisht se ne jemi këtu që edhe një herë me i ba thirrje popullit që me 26 shihemi në shesh edhe përpos kundërshtimit që do ta bajmë, do të jetë edhe një protestë jashtëzakonisht e madhe në shehsin e Prishtinës ku do t’i kundërshtojmë dy marrëveshje, do ta kundërshtojmë këtë jolegjitimitet të kësaj qeverie e cila ka marrë dy vendime anti-kushtetuese për Zajednicën dhe Demarkacionin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending