Connect with us

Lajme

Haradinaj ka një mesazh për Thaçin e Mustafën

Published

on

Deputeti Daut Haradinaj ka çuar një porosi për Mustafën e Thaçin. Ai i ka porositur ata që të mos e tradhtojnë vendin, duke e ratifikuar demarkacionin me Malin e Zi.

Sipas tij, ata kanë një skenar mashtrimi me këtë marrëveshje.

“Skenari i radhës i shumicës parlamentare, përkatësisht i Isës dhe Hashimit për Kufirin,  është që ta fusin një fjali në marrëveshjen për kufirin, se gjoja kufiri mund të korrigjohet edhe pas ratifikimit në Kuvend”, shkruan në Facebook Haradinaj.

Ai thotë se “kjo që po e përgatisin Isa dhe Hashimi, është mashtrimi më i flliqtë i mundshëm”. Demarkacioni po kërkohet me ngul nga koalicioni për ratifikim, me arsyetimin se është kusht për vizat.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending