Connect with us

Lajme

Haradinaj: Jemi në përkrahje të ndryshimeve

Published

on

Ramush Haradinaj deklaroi se aak është në përkrahje të ndryshimit që po bënë Shpend Ahmeti në Prishtinë

Kisha nderin të finalizoj një marrëveshje për qeverisje në kryeqytet, por është me rëndësi të themi se Aleanca ka marrë vendim politik me fitoren e kryetarit Shpend Ahmeti në Prishtinë, që t’i japim përkrahje të vazhdueshme dhe pa kushte.

Grupi parlamentar i Aleancës ka qenë në përkrahje të politikave qeverisëse të kryetarit deri më tani.

Tani është e nevojshme krijimi i një shumice qeverisëse.

Prishtina është sfidë qeverisëse, është sfidë sepse janë akumuluar disa probleme dhe ne jemi në përkrahje të këtij ndryshimi që përfaqëson kryetari Ahmeti

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending