Connect with us

Lajme

Haradinaj: Erdoganin nuk e kam vëlla. Në Kosovë mund të ndodhin sulme si në Nice

Published

on

Ramush Haradinaj tha se kosova mund të jetë cak i terrorizmit religjioz, ai tha po ashtu dhe se duhet shtuar kujdesin për këto lloj sulmesh.

Haradinaj tha se sulmi terrorist i nicës mund të ndodh edhe në Kosovës.

“Unë mendoj se e kemi rrezikun e terrorizmit. Ata nuk lodhën për me e hedh në erë një pazar a ndonjë treg të mbushur me njerëz”, ka thënë haradinaj në klan kosova

Ramush Haradinaj nuk pajtohet me edi ramën që erdognain e quan vëlla “Jo. Nuk e kam vëlla, sepse unë jam shqiptar. Mund ta kem mik, shok, por asnjëherë vëlla”, ka shtuar Haradinaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending