Connect with us

Lajme

Haradinaj: Dorëheqja e Donikës na befasoi

Published

on

“Na ka befasue vendimi i Donikes”, tha ne nji lidhje telefonike per emisionin Rrokum Roll – Ramush Haradinaj nga AAK. “Me Isen folim veç per daten e zgjedhjeve”, theksoi Haradinaj.

Per protesten e 26 Marsit, Haradinaj tha se po sheh gadishmeni te qytetareve per me marre pjese ne kete proteste. “Gjthe e dijme se deklaratat e tij nuk qendroj gjate ne publik”, tha ai per deklaraten e Kryeministrit per dialog me opozite.

“Nuk kemi marre ndonji shpejgim, perpos nji letre te shkrueme te dergueme per media. Megjithate na i urojme sukses ne cfaredo drejtimi apo vedimi qe ajo e ka marre. Na si AAK vazhdojme me qene te bashkuem”, tha Haradinaj per doreheqjen e Kadaj Bujupit.

Haradinaj shtoi se AAK nuk i ve ne pikepyetje kauzat dhe vendimet qe i merr mbrenda AAK’s per shkak te nji individi. Haradinaj krejt ne fund i bani thirrje qytetareve me u ba bashke me 26 Mars

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending