Connect with us

Lajme

Thaçi dhe Haradinaj u takuan edhe sot

Published

on

I nominuari për kryeministër nga PAN-i, Ramush Haradinaj dhe presidenti i vendit, Hashim Thaçi, kanë zhvilluar një takim gjatë ditës së sotme.

Burime të “Indeksonline” mësojnë se arsyeja e takimit ishte diskutimi për konstituivin e Kuvendit të Republikës e që pritet të ndodhë javën e ardhshme.

Ndryshe, Haradinaj dhe Thaçi patën një takim edhe ditën e djeshme.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending