Connect with us

Sporti

Hajvalia bëhët me trajner të ri

Emin Bajrami do ta udhëheqë Hajvalinë pas largimit të Sunai Keçit.

Published

on

Hajvalia nuk ka humbur kohë dhe është angazhuar për të gjetur pasardhësin e Keçit, duke e emëruar ish lojtarin e skuadrës, Emin Bajrami.

“Unë besoj fuqishëm në këta djem. Atyre iu ka humbur besimi dhe motivi. Unë i njoh shumicën dhe i di cilësitë. Do të mundohemi që të luftojmë për barazh dhe më pas s’do të diskutohet qëndrimi në elitë”, deklaroi Bajrami për “GazetaOlle.com”.

 

“E kam marrë ekipin në momentin më të vështirë duke parë gjendjen financiare dhe mungesën e lojtarëve, por unë do të mundohem ta shpëtojë Hajvalinë, sepse kjo skuadër nuk e meriton rënien nga Superliga”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending