Connect with us

Lajme

Hajredin Kuçi i ka 4 puna dhe paguhet 35 mijë euro brenda vitit

Published

on

Ministri i Drejtësisë Hajredin kuçi ka hiq më pak se katër vende pune. Kuçi nga këto puna që i bën paguhet brenda vitit 35 mijë e 596 euro.

Ai merr 16 mijë e 421 euro në vit për punën si ministër, raporton indeksonline.  4 mijë e 781 euro honorar në Universitetin e Prishtinës, kurse 3 mijë e 621 euro honorar në Universitetin Haxhi Zeka në Pejë. Si ligjërues në AAB po ashtu paguhet 10 mijë e 773 euro.

Këto të hyra janë deklaruar nga Hajredin Kuçi në formularët e Agjencisë Kundër Korrupsion.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending