Connect with us

Lajme

Hajnat i hyjnë në oborr, gjuajnë me armë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Lipjan, dje rreth orës 19:10, viktima mashkull shqiptar ka raportuar se në oborrin e tij kishte hasur dy të dyshuar meshkuj.

Published

on

Pas përpalljes (kacafytjes) me të njëjtit njëri prej tyre ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Njësitet policore kanë vepruar dhe vend-ngjarje kanë gjetur një predhë dhe një gëzhojë të kalibrit 7.65mm, përcjell Koha.net.

Nuk raportohet për lëndime ndërsa njësit përkatëse policore janë duk hetuar rastin në kërkim të personave të dyshuar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending