Connect with us

Lajme

Hajduti shqiptar arrestohet me helikopter

Ai kishte plaçkitur një shtëpi dhe ishte munduar të ikë, por policia zvicerane me ndihmën edhe të një helikopteri e ka arrestuar 26 vjeçarin shqiptar.

Published

on

Me mbështetjen nga ajri nga një helikopter i Forcave Ajrore të Zvicrës, natën e së enjtes është arrestuar një hajdut i dyshuar shqiptar nga policia kantonale në Aargauer. Ai është shqiptar 26-vjeçar, shkruan ‘nzz.ch’.

Ai kishte plaçkitur një shtëpi, duke i vjedhur stolitë, por edhe para të gatshme. Ai është fshehur në afërsi në vendit të ngjarjes, por kur ka parë policinë, ka filluar të ikë, përcjell albinfo.ch.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak para orë 20:00, kur policia kishte vërejtur të dyshuarin, i cili më pas ishte zhdukur në errësirë. Për të arrestuar të dyshuarin ka dalë në ndihmë edhe një helikopter i armatës zvicerane, që kanë bërë të mundur arrestimin e shqiptarit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending