Connect with us

Lajme

Hajduti i njëjtë pas Pejës vjedh telefonin edhe në Prishtinë (VIDEO)

Vjedhjet janë bërë të shpeshta në Prishtinë dhe qytete të tjera.

Published

on

Është një person i cili ka hyrë në një dyqan dhe në prani të një personi tjetër dyshohet se e  ka vjedhur një telefon, njofton Klan Kosova

Po i njëjti person dyshohet se  ditë më parë në Pejë, poashtu ka vjedhur një telefon në njërin nga dyqanet atje. Madje ky rast është lajmëruar edhe në polici.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending