Connect with us

Lajme

Hahn: Sfidë ndërhyrjet politike në proceset gjyqësore dhe lufta kundër krimit të organizuar

Published

on

Në sesionin e fundit të Komisionit parlamentar për Stabilizim Asociim, ku mori pjesë edhe komisionari evropian, Johannes Hahn u tha se MSA-ja është një hap historik që shënon marrëdhëniet kontraktuale me Bashkimin Evropian.S ipas komisionarit Hahn sfidë mbetët sundimi i ligjit dhe pavarësia e gjyqësorit nga politika.MSA sipas tij, do të ngrit standardet dhe kjo marrëveshje nuk është fundi i një procesi, por është fillimi i një epoke të re për Kosovën.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending