Connect with us

Sporti

Hadërgjonaj dëshiron të luajë për Kosovën

Published

on

Futbollisti i talentuar i skuadrës gjermane Ingolstadt 04, Florent Hadërgjonaj ka shprehur interesimin për të luajtur për Përfaqësuesen e Kosovës.

Lajmi është konfirmuar nga vetë përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaku.

“Kemi biseduar me Florentin dhe ai ka shprehur gatishmërinë për të luajtur për Kosovën”, tha Bunjaku.

“Gjasat janë që ai të vijë të luajë ndaj Turqisë dhe ndoshta edhe ndaj Islandës. Është një lojtar që na nevojitet. Ai është e ardhmja e futbollit dhe një lojtar shumë interesant”, ka shtuar ai.

Hadërgjonaj luan në pozitën e mbrojtësit të djathtë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending