Connect with us

Sporti

Haaland në Premier Ligë?

Published

on

Kristop Frund ka lëshuar “bombën” e merkatos për të ardhmen e Erling Haland pas intervistës së dhënë në mikrofonat e “SKY Sports” :

“Haland do të transferohet tek Liverpuli.

Ai mund të ambjentohet me çdo klub, pasi ka mentalitetin dhe dëshirën për të lënë shenjë edhe për 10 vitet e ardhshme.

Haland nuk do të qëndrojë edhe për shumë gjatë tek Borusia e Dortmundit, njësoj siç nuk qëndroi edhe tek ne”, ishin fjalët e Drejtorit Sportiv të Salzburgut.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending