Gundogan përmirëson gabimin, tund rrjetën e Liverpoolit

Periskopi.com Sporti

Sot në kuadër të xhiros së 23’të po luhet derbi i kësaj jave i Premierligës angleze, midis liderit të Premierligës, Manchester Cityt dhe kampionit në fuqi, Liverpoolit, shkruan Periskopi.

Tani kur po luhet minuta e 43’të e takimi, ‘Qytetarët’ kanë arritur të kalojnë në epërsi me golin e mesfushorit gjerman, Ilkay Gundogan, i cili në pjesën e parë gaboi nga penalltia.

Shihni golin. /Periskopi

 

Shpërndaje në: