Connect with us

Sporti

Gundogan: Mund të rikthehem te Dortmund

Published

on

Transferi i ri i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit  në të ardhmen te Borussia Dortmund.

Reprezentuesi i Gjermanisë u largua nga verdhezinjtë për të kaluar te ‘qytetarët’ në Premier Ligë në afatin kalimtar të verës.

“Nëse do të ishte rasti pas një ose dy vjetëve unë ndoshta nuk do të isha i lumtur po të rikthehesha te Dortmund, për shkak se ndoshta unë nuk do të arrijë të zhvillohesha si lojtar”, deklaroi Gundogan.

“Nëse unë jam 29 ose 30 vjeç dhe nëse Dortmund më kërkon, atëherë unë nuk e përjashtoj mundësinë e rikthimit”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending