Connect with us

Sporti

Guardiola: Kemi mposhtur ekipin më të mirë në botë

Manchester City ka arritur të mposhtë skuadrën katalunase nw kuadër të Ligës së Kampionëve.

Published

on

City ka mposhtur me rezultat 3-1 ku iu është dashur të përmbys rezultatin, pasi që ishin mysafirët të cilët tundën portën për herë të parë në ndeshje. Guardiola pas ndeshjes ka lavdëruar lojtarët e tij dhe ish skuadrën e tij.

“Jam shumë i lumtur për djelmoshat, për tifozët. Kjo është hera e parë që kemi mposhtur ekipin më të mirë në botë” tha Guardiola pas ndeshjes.

Ishte kjo fitorja e parë e Manchester City ndaj Barcelonës. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending