Connect with us

Sporti

Guardiola mund të fitojë gjithçka me Cityn

Published

on

Legjenda e Barcelonës, Xavi Hernandez beson se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola mund të fitojë të gjithë trofetë me klubin nga Etihad Stadium.

Trajneri katalunas kishte arritur të fitonte të gjithë trofetë e mundshëm në kohën kur drejtonte Barcelonën dhe Xavi beson se 45-vjeçari mund ta bëjë të njëjtën gjë edhe me skuadrën e tij të re.

“Pep është një fitues”, tha Xavi.

“Ai do të dëshirojë të fitojë të gjithë trofetë në këtë sezon me skuadrën e Manchester Cityt dhe nuk ka asnjë arsye që të mos e arrijë këtë”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending