Connect with us

Sporti

Guardiola kërkon vetëm fitore ndaj Barcelonës

Pep Guardiola ka deklaruar se dëshiron vetëm fitoren ndaj Barcelonës.

Published

on

Manchester City e pret Barcelonën në shtëpi në kuadër të grupit C. Barcelona në përballjen e xhiros së kaluar e shkatërroi duke e mposhtur me rezultat bindës 4-0.

Guardiola ka treguar se kanë mësuar nga ajo humbje dhe do të mundohen të fitojë këtë takim.

“Kemi mësuar nga humbja 4:0. Ne duhet të fitojmë, dhe besoj se skuadra do të luajë me motiv të lartë” u shpreh Guardiola.

“Është e vështirë që për pak kohë të arrijë nivelin e skuadrës aty ku dëshirojë. E vështirë të luaj kundër Barcelonës si fans? Jo, aspak” përfundoi trajneri I Manchester Cityt. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending