Connect with us

Sporti

Guardiola bën ‘goditjen’ më të madhe të merkatos (Foto)

Published

on

Manchester City ka arritur marrëveshje prej 50 milionë funtave me Tottenhamin, për mbrojtësin e saj Kyle Walker.

Man City bëri ofertën gjatë mëngjesit të sotëm dhe Spurs ka pranuar ofertën, transmeton Periskopi.

Mbrojtësi pritet t’i kryejë testet mjekësore gjatë ditës së premte, për një ofertë që mund të shkojë në 55 milionë funta.

Manchester City have agreed a £55m fee with Tottenham for Kyle Walker

Kyle Walker will undergo a medical in Manchester on Friday

Alves instead opted to join Paris Saint-Germain instead

Guardiola thought he had secured the signing of his former Barcelona right-back Dani Alves last week

Fillimisht besohej se në Etihad do të transferohej mbrojtësi brazilian Dani Alves, por ai vendosi që t’i bashkohet PSG-së, të cilët i ofruan pagë dy herë më të madhe. /Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending