Connect with us

Sporti

Grup i vështirë i Kosovës në Euro 2018

Në Nyon të Zvicrës është bërë tërheqja e shortit për raundin preliminar për “Euro 2018” në futsall.

Published

on

Kosova në raundin preliminar për “Euro 2018” në futsall është pjesë e Gripi E së bashku me Norvegjinë, Danimarkën dhe Qipron.

Është interesante se ekipi kosovar do të përballet me Qipron, shtet që nuk e ka njohur pavarësinë e Kosovës.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending