Connect with us

Sporti

Grumbullohet Përfaqësuesja e Kosovës

Kosova U-19 do të mbajë grumbullimin e radhës.

Published

on

Këtë herë grumbullimi do të jetë treditor dhe do të mbahet më 22, 23 dhe 24 nëntor.

Stërvitjet do të mbahen në stadiumin me bari artificial në Drenas, në orën 10:30.

Përzgjedhësi i kësaj grupmoshe, Ramiz Krasniqi, me ndihmësit Nazmi Rama dhe Xhelal Karabegu për këtë grumbullim kanë ftuar 53 futbollistë.

Lista e futbollistëve

1.Ardit Hiseni – Tr89

2.Laurit Behluli – Pr

3.Ardit Miftari – Pr

4.Flamur Gashi – Lir

5.Bleron Berisha – Ger

6.Albion Berisha – Ram.Sad

7.Belgin Ibishi – Belg

8.Rinor Rexha – Diselldorf

9.Egzon Gashi – Ger

10.Asan Krasniqi –

11.Fitim Mehmeti – Belg

12.Hajriz Prushi – Ger

13.Valon Mulliqi – Ger

14.Kosovar Sejdiu – Linc,Austri

15.Manuell Pitaqi – Zvicer

16.Dren Berisha – Suedi

17.Vedat Rexha – Duselldorf

18.Denisi Melici –

19.Kenan Ibrahimi – Austri

20.Elvir Gashi – Ger

21.Flamur Salihu – Zvr

22.Rubik Krajkova – Tiranë

23.Alban Ajdini – Zvr

24.Lirim Kastrati – Tiranë

25.Vildan Gutiqi – Bes

26.Lumbardh Dellova – Lir

27.Abit Salihu – 2Korr

28.Drin Govori – 2Korr

29.Art Rrustemi – 2Korr

30.Ramiz Bytyqi – B.Suar

31.Genc Kolgeci – 2Korr

32.Fitim Susuli – Lir

33.Dardan Sekiraqa – Pr

34.Rilind Gerbeshi – Pr

35.Kastriot Selmani – Pr

36.Ferat Syla – Pr

37.Roland Vitija – KEK

38.Rilind Nimani – KEK

39.Leonat Vitia – KEK

40.Shpetim Preniqi – KEK

41.Shpresim Zogu – Fer

42.Shqipdon Morina – Fer

43.Ehat Gjoka- Ram.Sad

44.Samir Sadriu- Ram.Sad

45.Altin Maqastena – Vusht

46.Bler Istrefi – Vusht

47.Albin Haliti-Holand

48.Erolind Shabani-Suedi

49.Otrant Kastrati-Austria

50.Arlind Kutllovci-Suedi

51.Blinort Namoni-Gjermani

52.Denis Agushi-Zvicer

53.Besmir Haliti-Gjermani

Përzgjedhës: Ramiz Krasniqi

Trajner ndihmës: Nazmi Rama, Xhelal Karabegu

Përgjegjës i Përfaqësueseve: Artan Govori

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending