Connect with us

Lajme

Gruevski: Qytetarët do të vendosin mes atyre që japin premtime joreale dhe atyre që kanë program

Në këto zgjedhje, qytetarët do të vendosin mes atyre që japin premtime të rreme dhe joreale dhe atyre që kanë program dhe parime mbi të cilat përmbahen, sot theksoi kryetari i OBRM-PDUKM-së, Nikolla Gruevski, përcjell Telegrafi Maqedoni nga MIA.

Published

on

Në konferencën për shtyp të sotshme, në të cilën Gruevski paralajmëroi furnizim të pajisjes së re mjekësore në vlerë prej 33 milion eurove, dhe poashtu tha se kanë program dhe parime mbi të cilat përmbahen.

Sipas tij edhe ajo që është realizuar në vitet e kaluara është garanci se do të realizojnë shumë më tepër.

‘Për këtë vizioni ynë është rruga për zhvillim. Rruga e përbashkët për Maqedoninë tonë’, ka deklaruar Gruevski. /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending