Connect with us

Lajme

Gruevski: Fitorja jonë do t’i sjellë Maqedonisë stabilitet

Në takimin e mbajtur sot me liderët e partive politike të koalicionit “Për Maqedoni më të mirë”, Nikolla Gruevski tha: jemi gati për fitore të madhe, e cila do të sigurojë stabilitet në Maqedoni, prosperitet ekonomik pët qytetarët pa marrë parasysh përkatësinë e tyre etnike dhe fetare, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Published

on

“Si parti dhe si koalicion jemi gati në çdo pikëpamje. Programin tanimë e kemi mbyllur, punët e fundit po bëhen. Në terren jemi të pranishëm me komunikim maksimal me qytetarët dhe gjithë ata punë që duhet të bëhet gjatë një fushatë parazgjedhore jemi duke i përfunduar”, deklaroi Gruevski.

Sipas Gruevskit, nëse arrin të fitojë këto zgjedhje, ai së bashku me koalicionin e tij do ta stabilizojë shtetin dhe do ta zgjidh këtë krizë.

Ai gjithashtu nuk harroi edhe premtimin e tij të zakonshëm, se do të arrijë që Maqedoninë ta bëj anëtare të NATO-s dhe BE-së./Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending