Connect with us

Lajme

Gruevski me detyrë të re në Kuvend (Foto)

Published

on

Ish-kryeministri i Maqedonisë dhe kryetari i OBRM-PDUKM-së, Nikolla Gruevski tani më ka detyrë të re të cilën do ta ushtroj në Kuvendin e Maqedonisë.

Bëhet fjalë për emërim në komisionet parlamentare ku çdo deputet emërohet në disa komisione. Emërimet në këto komisione bëhen sipas kërkesës së deputetëve dhe sipas profesionit të deputetëve.

Në faqen e internetit të Kuvendit në Komisionin për çështje kushtetutare figuron emri i ish-kryeministrit Gruevski, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Profili i tij në këtë faqe nuk është i përditësuar, ku duke me foto të vjetëruar, të bërë para 10 viteve ndërsa email adresa ku mund t’i drejtoheni atij është : [email protected] Gruevski do të jetë vetëm anëtar i këtij komisioni ndërsa vendi kryetarit do të duhet të zgjidhet në komisionin për zgjedhje dhe emërime.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending