Connect with us

Lajme

Gruaja tenton ta vrasë veten mes kalimatrave në Nish të Serbisë

Published

on

Një grua ka tmerruar sot kalimtarët e rastit në Nish, ku në mes të rrugës ajo ka tentuar të vrasë veten. Horrori që ka ndodhur sot në Nish ka lënë të tmerruar shumë njerëz që gjendeshin aty afër.

Gruaja me një pushkë gjuetie ka marrë vetëm lëndime të rënda trupore. Trupi i saj menjëherë u dërguar për trajtim shëndetësor, transmeton zeri.info

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:10 minuta . Nuk dihen motivet e këtij rasti por që sipas informatave paraprake, ajo kishte pasur dhe një tentativë vetëvrasjeje .

Gruaja me dëmtime të rënda të qafës i mor në kujdes në Klinikën kirurgjikale të Qendrës Klinike të Nishi

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending