Connect with us

Sporti

Gruaja e futbollistit shqiptar shfaqet seksuale (Foto)

Published

on

Erjona Sulejmani, bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili, e cila është përzgjedhur si “WAGS”-ja më e bukur e kampionatit europian të vitit 2016, kësaj here ka mahnitur fansat në rrjetin social të “Instagram”, duke postuar disa foto të reja tejet joshëse, ku ka pozuar e veshur me bikini.

Ajo gjithashtu ka qenë pjesë e “Miss Albania 2013”, si dhe është zgjedhur si përfaqësuesja e Shqipërisë në “Miss bikini of the World”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending