Connect with us

Sporti

Griezmann tregon se deri ku do të shkojë Franca

Published

on

Sulmuesi francez Antoine Griezmann ka thënë qartë se është i bindur që ekipi kombëtar i Francës do të fitojë garën e Euro 2016.

Ai beson se kanë treguar vetëm mjaft shumë se mund të arrinë sukses në shtëpi duke thënë se janë përgatitur për ndeshjen kundër Islandës, transmeton Koha.net.

“Ne jemi ekip i madh me shumë lojtarë kualitativ dhe trajneri e di këtë”, ka thënë sulmuesi i Arsenalit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending